Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Yönetim Kurulu olarak, 20. Hipertansiyon ve Kardiyovasküler Hastalıklar Kongresi’ni 6-8 Mayıs 2022 tarihleri arasında Çeşme-Grand Ontur Otel’de fiziki olarak düzenleneceğini duyurmaktan ve sizleri kongremize davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Kongre düzenleme kurulumuz kardiyovasküler alandaki güncel konuları içeren, olgu sunumları ile pekiştirilen, interaktif ve konsantre bir program sunma gayretindedir. Hipertansiyon, diyabet, hiperkolesterolemi, ateroskleroz, girişimsel kardiyoloji, kalp yetmezliği ve kapak hastalıklarını içeren kardiyovasküler hastalıkların tümünün değerlendirileceği bilimsel programda, bu yıl ‘karşıt görüş’ oturumuna da yer ayrıldı. Geçen yıllarda düzenlediğimiz, gelecek nesillerin şimdiden uyarılması ve ulusal basında ilgi çekerek KV hastalıkların farkındalığını arttırmaya yönelik ‘Duygu Tengiz Mediçocuk Oturumu’na bu yıl da devam etme arzusundayız. Çocuklarımızdan geleceğe yönelik sağlıkla ilgili beklentilerini ve projelerini duymayı merakla bekliyoruz.

Katılımcılarımızın beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, oturumlardaki aktif katılımlarınızla daha da değer kazanacağı inancındayız. Sizleri bilimsel gelişimimize katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

En iyi dileklerimizle...

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Yönetim Kurulu

Dr. İstemihan Tengiz Başkan
Dr. M. Remzi Önder Başkan Yard.
Dr. Ertuğrul Ercan Sayman
Dr. Cihan Altın Sekreter
Dr. Ebru Özpelit Sekreter Yard.